Käytämme evästeitä parantaaksemme käyttäjäkokemustasi. Noudattaaksemme uutta sähköisen viestinnän yksityisyysdirektiiviä, meidän täytyy pyytää sinulta lupaa evästeiden asettamiseen. Lue lisää.
Liimakynä, 4mm
Ilmainen toimitus yli 99€
Toimitus 1-3 arkipäivän sisällä
30 päivän palautusoikeus
Korkealaatuinen ja helppokäyttöinen ZIG-liimakynä. Monikäyttöisellä tarvikkeella voi esim. kirjoittaa ilmapalloihin tai helpoittaa paperiaskartelua. Liima on sinistä märkänä ja muuttuu läpinäkyväksi kuivuessaan.
Käyttöohje:
- Avaa korkki ja pumppaa kynä esim. paperilla kunnes kärki muuttuu siniseksi.
- Saavuttaaksesi vahvan kiinnityksen: merkkaa kynällä haluamasi alue ja yhdistä liimattavat materiaalit nopeasti liiman ollessa vielä märkää.
- Saavuttaaksesi väliaikaisen kiinnityksen: käytä kynää kevyesti haluamallasi alueella ja yhdistä liimattavat materiaalit vasta liiman kuivuttua hieman.
- Käytön jälkeen sulje korkki huolellisesti.
- Jos liima tulee kosketukseen ihon kanssa, pese saippualla ja vedellä.
- 1 kpl
- Kärjen leveys 4 mm, kiinteä muoto (chisel tip)
- Päämateriaalit: akryyliemulsio, vesi
- Hapoton ja ksyleeniton
- 8 g
Varoitukset | Ei tarkoitettu lasten käytettäväksi. Älä säilytä suorassa auringonvalossa tai korkeissa lämpötiloissa. Kiinnitä korkki huolellisesti aina käytön jälkeen. |
---|
Kirjoita arvostelusi
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuotteista